Zespół Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze
Sandra Wirkus finalistką ogólnopolskiego konkursu historycznego
wtorek, 13 czerwca 2017 09:09

Finał IV edycji  "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii" tym razem odbył się we Wrocławiu, w stolicy Dolnego Śląska. W konkursie wzięło udział ok. 3 tys. uczestników, w etapie wojewódzkim ponad 800, do ścisłego finału dostało się 48 najlepszych. Sandra, uczennica klasy II LWB, wraz z kolegami ze Szczecinka i Kalisza reprezentowała województwo zachodniopomorskie.

Więcej…
 
Kolejny dzień pełen wrażeń za nami!
wtorek, 06 czerwca 2017 10:37

W trakcie drugiego Dnia Otwartego Zespół Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze przedstawił swoją ofertą edukacyjną dla Gimnazjalistów na rok szkolny 2017/2018. Pierwsza część tego dnia miała miejsce w auli szkolnej gdzie dyrektor szkoły przywitał przybyłych gimnazjalistów przybyłych do nas z różnych miejscowości

Więcej…
 
Uczniowie w CSWL w Poznaniu
sobota, 27 maja 2017 10:40

Dnia 27.05.2017 r. odbył się wyjazd do Poznania dla klas drugich wojskowych i służb więziennych z Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze. Głównym celem wycieczki było poznanie funkcjonowania Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych.

Więcej…
 
Techniki efektywnego uczenia się
poniedziałek, 15 maja 2017 10:22

„Kluczem do powodzenia w nauce i karierze zawodowej jest poznanie własnego stylu nauki i pracy” – Barbara Prashing. Jednym z problemów edukacyjnych uczniów jest brak umiejętności uczenia się. Wielu uczniów najczęściej uczy się wyłącznie do sprawdzianów, a po ich zaliczeniu większość materiału zapomina. Dlatego też  wychodząc  naprzeciw potrzebom naszym uczniom, wychowankom internatu zorganizowaliśmy warsztaty o efektywnym uczeniu się.

Więcej…
 
Ostatni dzwonek szkolny klas maturalnych
piątek, 05 maja 2017 08:25

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze jak zawsze miało charakter podniosły i uroczysty, a akademia przygotowana przez klasy przedmaturalne obfitowała w humor oraz wzruszenia. Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 30