Zespół Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze
Historia na podium
piątek, 17 marca 2017 12:25

Sandra Wirkus, uczennica klasy drugiej o profilu wojskowym ZS im. Oskara Langego w Białym Borze, zajęła II miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Solidarności. Dwie Dekady Historii. To już IV edycja ogólnopolskiego konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…
 
„Bawmy się matematyką”
piątek, 17 marca 2017 12:13

W ubiegłym tygodniu odbyła się  II edycja finału konkursu matematycznego z okazji Dnia Matematyki pt. „Bawimy się matematyką”, który trwał  od października 2016 do marca 2017. Co miesiąc uczniowie wszystkich klas wykonywali przydzielone zadania. W konkursie wzięły udział 3-osobowe zespoły.

Więcej…
 
Wybory MISS i MISTERA Internatów Powiatu Szczecineckiego
wtorek, 28 lutego 2017 18:35

W ramach współpracy Internatów Powiatu Szczecineckiego, wychowankowie naszego Internatu zostali zaproszeni przez młodzież internatu Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Szczecinku do udziału w wyborach Miss i Mistera Internatów Powiatu Szczecineckiego. Zaproszenie przyjęliśmy z radością i zaczęły się przygotowania do wyborów. Przeprowadziliśmy plebiscyt wśród wychowanków.

Więcej…
 
SZPIKOMANIA
piątek, 20 stycznia 2017 09:38

W Polsce notuje się rocznie około 10 tys. zachorowań na nowotwory krwi, czyli „białaczki”. Jedną z metod leczenia tych chorób jest przeszczep szpiku. Nasza Szkoła od 2008 roku współpracuje z Ogólnopolską Fundacją Przeciwko Leukemii i co roku organizuję dla naszej młodzieży spotkanie z prezesem Zarządu Fundacji – panem Henrykiem Siegertem.

Więcej…
 
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIECI O OFIARACH HOLOKAUSTU
niedziela, 29 stycznia 2017 09:25

„Z polskich miast i miasteczek nie słychać krzyków rozpaczy, padli jak hufiec bojowy, warszawscy obrońcy getta…”

26 stycznia, jak co roku, odbył się w naszej szkole apel poświęcony pamięci ofiar HOLOCAUSTU. W programie artystycznym,  pod kierunkiem Wiesławy Olendzkiej, wystąpili uczniowie klas drugich i trzecich mundurowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 30