Zespół Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze
Rywalizacja przez zabawę na zakończenie roku.
piątek, 23 czerwca 2017 17:43

Po wystawionych ocenach zatwierdzonych przez Radę Pedagogiczną i otrzymanych promocjach do klas programowo wyższych zorganizowaliśmy dla uczniów całej szkoły Integracyjny Festyn Rekreacyjno–Sprawnościowy. Głównym elementem festynu był drużynowy bieg na orientację.

Więcej…
 
NAJSPRAWNIEJSI
sobota, 17 czerwca 2017 17:30

W dniu 14 czerwca b.r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyli w XI Powiatowych Zawodach Sportowo – Obronnych Młodzieży, w Szczecinku. Organizatorem zwodów było Szczecineckie Bractwo Kurkowe przy współpracy Starostwa Powiatowego w Szczecinku oraz Urzędu Miasta Szczecinek.

Więcej…
 
Uczniowie na obozie w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce.
czwartek, 01 czerwca 2017 17:19

Uczniowie klas drugich wojskowych z Zespołu Szkół im. Oskara Langego w Białym Borze  w dniach 22 – 26 maja brali udział w obozie szkoleniowym w Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. Bogata oferta tygodniowego szkolenia młodzieży rozpoczęła się od razu po zakwaterowaniu w Ośrodku Caritas poza terenem jednostki.

Więcej…
 
Być jak żołnierz 52. Brem w Czarnem, obóz sportowo- obronny.
sobota, 17 czerwca 2017 17:03

W maju przez tydzień uczniowie klas pierwszych wojskowych, policyjnych oraz bezpieczeństwa wewnętrznego i ratownictwa brali udział w obozie sportowo-obronnym. Zorganizowany został na terenie 52. Batalionu remontowego w Czarnem-Jednostki Patronackiej. Celem obozu było doskonalenie umiejętności praktycznych na terenie koszar wojskowych.

Więcej…
 
OBÓZ SZKOLENIOWY KLAS II POLICYJNYCH
czwartek, 15 czerwca 2017 11:29

Realizując założenia zawarte w programie Edukacji Policyjnej, uczniowie klasy II Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym w dniach 22-26 maja 2017 roku odbyli obowiązkowy Obóz Szkoleniowy w Szkole Policji w Słupsku. Jak co roku, obozy klas mundurowych obfitują w atrakcje, wrażenia i wiedzę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 30